Hidak és Hídépítők Napja és 10 + 1 éves a Hídéptők Egyesülete 2021

HIDAK ÉS HÍDÉPÍTŐK NAPJA – 2021
A tavalyi évben sajnos nem volt alkalmunk megünnepelni a Hidak és Hídépítők Napját és a Hídépítők Egyesületének 10 éves jubileumát.
Az ismert járványügyi helyzetre való tekintettel idén is csak szűk körben, szakmai rendezvényként került megrendezésre a Hidak és Hídépítők napja, mely egyben Egyesületünk 10+1 éves évfordulója is.
Az A-Híd Zrt. udvarán megtartott családias hangulatú rendezvény programjának nyitásaként Dombóvári Éva egyesületi főtitkár a vendégeket, míg Nyul Zoltán vezérigazgató-helyettes a hidász szakmát köszöntötte.
Ez követően a tavalyi évben Kisbéren felújított Nepomuki Szent János szobor emléklapját adta át Sal László vezérigazgató Sinkovicz Zoltán polgármesternek.
Az ünnepi tortavágást követően a 9 egyedi világrekordot felállító Rippel fivérek lenyűgöző produkcióját tekinthették meg a résztvevők.
A programot pedig a már hagyománnyá váló szakmai hídépítő verseny zárta, melynek győztese a Kivitelezők csapat lett.